sport
1

Svjetsko prvenstvo III divizije: Težak poraz bh. hokejaša od Gruzije

Hokejaška reprezentacija Bosne i Hercegovine pretrpjela je težak poraz 2. kolu Svjetskog prvenstva III divizije. Naš tim je rezultatom 8:0 poražen od Gruzije.

Nakon što su jučer upisali pobjedu protiv Hong Konga, bh. hokejaši su upisali težak poraz, a utakmica je već nakon prve trećine bila skoro riješena.

Gruzija je povela preko Kochkina u 10. minuti, a svega dvije minute kasnije Tsomaia je udvostručio vodstvo. Novi gol za Gruziju stigao je u 17. minuti kada se u strijelce upisao Geperidze. U istoj minuti za 4:0 pogađa i Kozyulin.

Do kraja utakmice, u drugoj i trećoj četvrtini, primili smo još četiri pogotka. Strijelci su bili Oganeziani (27', 41'), Kochkin (35'), koji je tako postigao svoj drugi gol, i Kavkasidze (50.)