Revanširali se
217

Rukometna reprezentacija BiH savladala Crnu Goru u drugom prijateljskom susretu

Rukometna reprezentacija BiH u Podgorici je savladala Crnu Goru u drugom prijateljskom susretu rezultatom 29:25.

Naš tim je jučer poražen rezultatom 21:18, a današnjom pobjedom revanširali smo se Crnogorcima za poraz u prvom susretu.

Selektor Šuman u današnjem meču dao je priliku svim igračima koji su otputovali u Podgoricu. Nakon prvih 30 minuta rezultat na semaforu pokazivao je prednost od 17:13 za naš tim, a u nastavku su rutinski zadržali prednost i na kraju su upisali pobjedu.

Najefikasniji u našem timu bili su Vegar sa sedam pogodaka, Terzić i Predragović su postigli po šest, a ponovo je bio sjajan golman Burić koji je imao 15 odbrana. Kod Crne Gore najefikasniji su bili Grbović sa 5, Radović, Božović i Lasica sa po 3 pogotka.