Prijateljska utakmica
0

Rukometaši Bosne BH Gasa bolji od Partizana

Sarajevo-x.com
"Studenti" su sinoć u dvorani "Ramiz Salčin" na Mojmilu ugostili ekipu beogradskog “Partizana”. U prijateljskom dvoboju “Bosna BH Gas” bila je bolja od srpskog ligaša i slavila rezultatom 34:30 (poluvrijeme 19:11).

Bh. prvak je tako uspješno odradio generalnu probu za start nove takmičarske sezone i utakmicu 1. kola Premijer lige BiH u kojoj "studenti" 18. septembra 2010. (subota) u dvorani "Ramiz Salčin" dočekuju živinički “Konjuh”.

Bosna - Partizan 34:30 (19:11)

Dvorana:‘’Ramiz Salčin’’ na Mojmilu Gledalaca: 100 Sudije: Čedić-Duraković Sedmerc: Bosna 2/1; Partizan 6/4 Isključenja: Bosna 14 minuta, Partizan 8 minuta

Bosna: Uvodić (odbrana17 -1 sedmerac), Aranutovski 4, Međić , Memić, Pucelj, Karačić 12 (1), Čakić 1, Efendić , Kapisoda 3, Morozov, Nekić 4, Pažin, Vražalić 4, Savić 4, Mesarić 2

Trener :Irfan Smajilagić

Partizan: Ljubenović (Odbrana 9), Golubović 2 (1), Minić, Radanović Branko 1, Dimitrijević 1, Maksić 9(3), Marinković 1, Džamić (odbrana2 – 1 sedmerac), Radanović Stojan 2, Milić (odbrana 2), Pilipović 1, Ilić 4, Kostadinović 5, Marijanac 1, Mešter 3

Trener: Aleksandar Brković