Neugodan udarac
2

Pogledajte žestok sudar Sturridgea i Areole nakon kojeg je poništen Salahov gol

Liverpool je sinoć u posljednjim trenucima savladao PSG rezultatom 3:2, a do svog trećeg gola Redsi su mogli doći i ranije.

Naime, Mohamed Salah je uspio postići pogodak, ali je gol poništen zbog prekršaja Daniela Sturridgea nad PSG-ovim golmanom Alphonseom Areolom.

Liverpoolov napadač je u naletu udario Areolu u nezgodno mjesto, što sigurno nije bilo ugodno za golmana Parižana.

Nije ni potrebno reći kako su ovu situaciju iskoristili korisnici na društvenim mrežama pokušavajući se solidarisati s Areolom, ali i našaliti s njegovom sudbinom.

Inače, Sturridge se uspio upisati u listu strijelaca na svom prvom nastupu za Liverpool u Ligi prvaka od prve minute.

On je postigao prvi gol na meču u 30. minuti, a igrao je do 70. minute kada je umjesto njega ušao Roberto Firmino.