7

Zrinjski uvjerljivom pobjedom prekinuo loš niz na domaćem terenu

U posljednjoj utakmici za danas 18. kola BHT Premijer lige Zrinjski je deklasirao na domaćem terenu Zvijezdu iz Gradačca. Plemići su pobijedili rezultatom 3:0, a strijelci su bili Aničić (3. i 39.) i Mali Pehar (9.).

Prvi gol postignut je već u 3. minuti. Igor Aničić pogodio je za vodstvo Zrinjskog od 1:0. Zbog starta s leđa na domaćeg igrača, Zvijezda u 8. minuti ostaje s igračem manje. Crveni karton dobio je Maksumić.

Iskoristio je to Zrinjski za povećanje vodstva na 2:0. U 9. minuti Mali Pehar zatresa mrežu gostiju. Asistent pogotka bio je Šćepanović.

Zvijezdini igrači imali su samo jednu akciju u prvom poluvremenu i to u 32. minuti kada Radivojević puca ali lopta odlazi pored gola domaćih.

U 39. minuti Igor Aničić postiže svoj drugi gol nakon kornera koji je izveo Crnov. Bilo je to 3:0 za domaći tim.

U drugom poluvremenu nije bilo značajnijih prilika. Utakmica je okončana uvjerljivom pobjedom domaćina Zrinjskog od 3:0.

BHT Premijer liga, 18. kolo:

Zrinjski - Zvijezda 3:0 Čelik - Mladost 4:1 Radnik - Travnik 1:0 Leotar - Velež 0:4