Treće poluvrijeme
64

Zlatan poslije incidenta na utakmici uletio u svlačionicu protivnika i tražio Onuohu

Utakmicu MLS lige između LA Galaxyja i Real Salt Lakea obilježio je Zlatan Ibrahimović.

Šveđanin je u finišu susreta postigao pogodak za konačnih 2:1 i pobjedu svog Galaxyja, a proslavio ga je tako što je provocirao štopera gostiju Neduma Onuohu.

No, na tome se nije sve završilo s obzirom da je za Zlatana utakmica imala i treće poluvrijeme.

Nakon završetka meča Ibrahimović je uletio u svlačionicu gostiju kako bi pronašao Onuohu, no nekadašnji igrač Manchester Cityja ga je otjerao iz nje.

Kako je rekao defanzivac Real Salt Lakea, Ibrahimović se želio izviniti zbog svog ponašanja na terenu.

"Došao je da se izvini jer je od 60. minute počeo da mi govori kako će mi svašta raditi, kako će me povrijediti... I on sebe naziva zaštitnim licem MLS-a? To se ne može raditi na terenu i ne želim prihvatiti njegovo izvinjenje", rekao je Onuoha.