Treće pretkolo Lige prvaka
0

Zestafon - Sturm Graz 1:1, Litex - Wisla 1:2

Sarajevo-x.com
U trećem pretkolu Lige prvaka Zestafon i Sturm Graz odigrali su neriješeno (1:1). Dok je Wisla Krakow savladala Litex Lovech rezultatom 2:1.

Utakmica na stadionu "Boris Paichadze" u Tbilisiju završena je neriješeno. Gol za domaću ekpipu postigao je Nickolas Gelashvili u 74. minuti igre. Samo četiri minute kasnije izjednačujući pogodak postigao je Patrick Wolf u 78. minuti.

Bosanskohercegovački reprezentativac Samir Muratović odigrao je svih 90 minuta utakmice. U 86. minuti igre imao je priliku za pogodak, ali njegov šut nije bio dovoljno precizan.

Wisla Krakow savladala je Litex Lovech. Strijelci za Wislu su bili Lamey u 19. minuti i Melikson u 76. Gol za Lovech je postigao Tom u 45. minuti igre.