Prijateljski susret u Rovinju
0

Željezničar i Slaven Belupo remizirali rezultatom 2:2

Sarajevo-x.com
U petak je u Rovinjskom Selu odigrana prijateljska utakmica između Željezničara i Slaven Belupa, a konačan rezultat ovog susreta je bio 2:2.

Utakmicu su bolje otvorili Plavi koji su napravili i nekoliko odličnih prilika za gol. Dobra igra je urodila plodom u 30. minuti, strijelac je bio povratnik u redove Željezničara Samir Bekrić. Slaven je do izjednačenja došao golom iz jedanaesterca. Prvo poluvrijeme je završeno rezultatom 1:1.

U prvom dijelu utakmice su u ekipi Željezničara igrali Bukvić, Čolić B., Kvesić, Vasilić, Bogičević, Gerhardt, Svraka, Selimović, Zeba, Bekrić i Ramić.

U nastavku su priliku za igru dobili Stanić, Marković G., Pehilj i Karić, a menadžer Amar Osim je na teren poslao i dva igrača koja su još uvijek na probi, Slobodana Markovića i Josipa Ćutuka.

Slaven Belupo je u drugom dijelu utakmice preokrenuo rezultat, ali je konačnih 2:2 u 81. minuti susreta postavio Zajko Zeba.