Željezičar visoko porazio Međugorje, hat trick Tiguainha

22.6.2015. u 20:40
48
41
48
Fudbaleri Željezničara ostvarili su prvi trijumf na pripremama za narednu sezonu. Plavi su u Međugorju porazili istoimenog domaćina rezultatom 7:1.
Nakon pola sata igre Željezničar je poveo pogotkom Riada Bajića iz jedanaesterca. Do kraja prvog poluvremena na 2:0 povisio je Zoran Kokot.

Samo tri minute nakon što je ušao u igru Željino pojačanje iz Brazila, Tiguainho postigao je prvi pogodak u plavom dresu. Stanislav Vasilj sedam minuta poslije postigao je počasni pogodak za domaćina, i to sa bijele tačke, da bi do kraja Plavi demonstrirali silu i postigli još četiri pogotka.

Hat trick je kompletirao sjajni Tiguainho, prvijenac je upisao i Secouba Diatta, dok je jedan pogodak bio djelo mladog Amera Hiroša. Milomir Odović nakon sat vremena igre promijenio je kompletan tim.