0

Vukovi slavili u Rusiji, CSKA izgubila sve šanse za plasmanom u nokaut fazu

(Foto: EPA)
(Foto: EPA)
U 5. kolu Lige prvaka Wolfsburg je u gostima rezultatom 2:0 slavio protiv CSKA Moskve i napravio veliki korak ka plasmanu u nokaut fazu.

CSKA Moskva je ovim porazom izgubila sve šanse za prezimljavanjem u Ligi prvaka. Ostaje im nada da PSV neće slaviti u gostima protiv Manchester Uniteda i da će CSKA uspjeti slaviti protiv PSV-a u posljednjem kolu kako bi izborila nokaut fazu Europa lige.

Wolfsburg je odlično otvorio meč i već u sedmoj minut zaprijetio nakon što je glavom šutirao Dost. Do kraja poluvremena nije bilo velikih prilika i meč nije bio naročito atraktivan.

Igra se poprilično rasplamsala u drugom dijelu. U 58. minuti Arnoldov udarac sjajno brani Akinfeev, a onda samo četiri minute kasnije na drugoj strani Tošić pogađa stativu.

U 67. minuti Akinfeev postiže autogol, a konačnih 2:0 u 88. minuti postavlja Schurrle. Ovo je velika pobjeda Wolfsburga koji je jako blizu plasmana dalje.

Večeras se od 20:45 sati u drugom meču ove grupe sastaju Manhcester United i PSV.