Napadač nervozan
52

Vlahović burno reagovao i krenuo u obračun nakon što ga je protivnik povukao za uho

Vlahović odmah krenuo u obračun (Foto: Screenshot)
Srbijanski napadač Dušan Vlahović bio je nervozan većim dijelom utakmice u kojoj je njegov Juventus pobijedio Empoli rezultatom 4:0 u okviru 11. kola Serije A.

Vlahović je tako u 57. minuti pao u šesnaestercu Empolija, a onda ga je protivnički igrač Filippo Bandinelli povukao za uho.

Reprezentativac Srbije je nakon toga burno reagovao i krenuo u obračun, a sudija Fabri nije reagovao.

Ipak, Juventusov trener Massimiliano Allegri reagovao je izmjenom pa je Vlahović u 65. minuti izašao iz igre, dok je umjesto njega ušao Arkadiusz Milik.

Podsjetimo, klub iz Torina je sinoć poveo preko Moisea Keana u osmoj minuti, na 2:0 povisio je Weston McKennie u 56., dok je u 82. i 94. pogađao Adrien Rabiot.

Juventus je uprkos pobjedi na skromnom sedmom mjestu Serije A s 19 osvojenih bodova.

Za vodećim Napolijem zaostaje sedam bodova, s tim da Napolitanci imaju i utakmicu manje.