0

Villarreal upisao i desetu pobjedu sezone

Nogometaši Villarreala nastavili su s impresivnim igrama pred svojim navijačima. U 16. kolu Primere pobijedili su Mallorcu s 3-1 i zadržali treće mjesto nezavisno o ishodima ostalih utakmica ovog vikenda.

Svojim petim prvenstvenim golom sezone Villarreal je u vodstvo u 11. minuti doveo Santi Cazorla. Nadu je gostima u 27. minuti vratio Jonathan de Guzman, ali već do kraja poluvremena voda je ponovno krenula na mlin Villarreala. Giuseppe Rossi je u 35. minuti pogodio s bijele tačke nakon što je prethodno njegov udarac rukom u šesnaestercu zaustavio Pierre Webo.

Rossiju je to bio devet pogodak sezone, a jedan više na kontu ima Nilmar i to zahvaljujući golu iz 51. minute subotnje utakmice, čime je postavio konačni rezultat za desetu prvenstvenu pobjedu Villarreala i sedmu u osam domaćih dvoboja (uz jedan remi).

Deportivo je kod kuće odigrao 1-1 protiv Sportinga kojem je to tek treći ovosezonski bod u gostima.

Primera, 16. kolo:

Villarreal - Mallorca 3-1 (Cazorla 11, Rossi 35 - 11m, Nilmar 51 / De Guzman 27) Levante - Athletic Bilbao 1-2 (Caicedo 20 / Gabilondo 9, Javi Martinez 73) Deportivo - Sporting Gijon 1-1 (Aythami 12 / Gimenez 88)