12

Vedad Ibišević postigao gol i asistirao Werneru u samo 10 minuta utakmice

Vedad Ibišević
Bh. reprezentativac Vedad Ibišević postigao je gol u utakmici u okviru Bundeslige između Freiburga i Stuttgarta, koja je završena rezultatom 3:1 za Stuttgart.

Ibišević je bio strijelac prvog gola već u devetoj minuti. Minutu kasnije Stuttgart je povisio vodstvo na 2:0. Strijelac je bio Werner, a asistirao mu je večeras sjajni Ibišević.

U 78. minuti Hanke je postigao gol za domaći tim i smanjio prednost, no Werner je poenitirao ponovo u 82. minuti za 3:1 za Stuttgart. To je ujedno bio i konačan rezultat.

Bundesliga, 12. kolo:

Mainz - Eintracht Frankfurt 1-0 (Choupo-Moting 88) Freiburg - Stuttgart 1-3 (Hanke 78 / Ibišević 9, Werner 10, 82)

Redoslijed: 1. Bayern 32, 2. Borussia (D) 28, 3. Bayer 28, 4. Borussia (M) 22, 5. Wolfsburg 21, 6. Schalke 20, 7. Hertha 18, 8. Mainz 16, 9. Stuttgart 16...