Sjajan potez
43

Unitedov veznjak izveo brutalan dribling, navijači ga porede s legendarnim Redondom

Trenutak kada je Fred izveo dribling (Foto: Screenshot)
Brazilski nogometaš Fred (29) izveo je večeras veoma lijep dribling na revanš utakmici osmine finala Lige prvaka između Manchester Uniteda i Atletico Madrida.

Naime, Fred je u 27. minuti odradio odličan posao u ofanzivi, utrčao je u prazan prostor i dobio sjajnu loptu u šesnaesterac.

Dirbling možete vidjeti ovdje.

Potom je pokazao svoju brazilsku čaroliju budući da je prekrasnim driblingom uz samu gol-aut liniju prešao igrača Atletica i zamalo loptu dobacio do Cristiana Ronalda koji je bio gotovo sam.

Dribling Freda je mnoge podsjetio na legendarnog Redonda, inače vrhunskog defanzivnog veznjaka s nestvarnim kreacijskim sposobnostima koje je prezentovao u Realu.

Što se Freda tiče, u očima Unitedovih navijača je nerijetko vrlo podcijenjen i nikako da bljesne u punom sjaju.

Inače, Atletico nakon prvog poluvremena vodi rezultatom 1:0 pa će Fredov United imati težak zadatak da izbori četvrtfinale Lige prvaka.