Nakon duela u Banjoj Luci
107

Treneri su imali različito viđenje gola iz 94. minute za pobjedu Borca nad Željezničarom

E. B.
Haris Alihodžić i Vinko Marinović (Foto: Screenshot)
Nogometaši Borca su danas pobijedili Željezničar rezultatom 3:2, a nakon susreta treneri ekipa su bili u dijametralno suprotnim raspoloženjima.

Oba trenera su, kako smo i navikli od njih, ukratko prepričala dešavanja sa utakmice, a jedino se razlikuje zaključak koji su izveli nakon diskutabilnog gola iz 90+4. minute kojim je Borac stigao do trijumfa.

Haris Alihodžić, koji je danas vodio Željezničar umjesto Abdulhakeema Al-Al-Tuwaijrija, je dao znakovitu poruku šta misli o odluci sudije Aleksandra Njegomirovića da ne dosudi prekršaj nad golmanom Plavih Vedadom Muftićem.

"U finišu se desilo to što se desilo, neću ništa komentarisati, već ću reći da smo spletom okolnosti primili gol", rekao je Alihodžić, dok je tu istu situaciju Marinović prokomentarisao rečenicom:

"Bacili smo sve karte u napad i, na našu sreću, došli smo do pobjede", kazao je Marinović.