Prijateljska utakmica
1

VIDEO / Tottenham slavio protiv NY Red Bulla eurogolom Sigurdssona

Nogometaši Tottenhama savladali su MLS ekipu New York Red Bullsa 2-1 u prijateljskoj utakmici odigranoj na Red Bull Areni u Harrisonu, predgrađu New Jerseyja, te su tako osvojili Barclays New York Cup.

Povela je njujorška ekipa golom Kennyja Coopera iz jedanaesterca u 8. minuti. Prethodno je najstrožu kaznu skrivio novopridošli Jan Vertonghen prekršajem nad Australcem Timom Cahillom u šesnaestercu.

Spursi su preokrenuli susret u drugom poluvremenu u samo šest minuta. Prvo je Gareth Bale glavom pospremio ubacivanje iz kornera u 60., da bi potom novopridošli Gylfi Sigurdsson sjajnim udarcem iskosa s lijeve strane šesnaesterca s nekih 11 metara u suprotne rašlje donio Tottenhamu pobjedu.

Podsjećamo, ovaj 22-godišnji veznjak je prvu polovinu prošle sezone proveo u Hoffenheimu, a drugu u Swanseaju.