Premiership
3

Tottenham se s lakoćom obračunao sa Bournemouthom

U prvom susretu 33. kola engleskog Premiershipa Tottenham je na White Hart Laneu s lakoćom savladao Bournemouth rezultatom 4:0.

Spursi su od prve do posljednje minute dominirali terenom, uputili su čak 24 šuta ka golu gostiju od kojih je 13 išlo u okvir, dok je Bournemouth samo pet puta zaprijetio, a samo jednom je lopta išla u okvir Llorisovog gola.

Tottenham je poveo u 16. minuti kada je Eriksen iz kornera asistirao Dembeleu koji šalje loptu iza Borucovih leđa.

Samo tri minute kasnije Tottenham je postigao i drugi pogodak. Kane je asistirao Sonu koji iskosa sa desne strane šalje loptu kroz Borucove noge za 2:0.

U trećoj minuti drugog poluvremena na 3:0 posvisio je Kane. Alli je ubacio loptu sa desne strane, odbrana Bournemoutha je katastrofalno reagovala i dopustila Kaneu da se namjesti na udarac. Najbolji strijelac Spursa je lijevom nogom rutinski matirao Boruca.

Konačnih 4:0 u 90+3. minuti Janssen, koji je u 87. minuti zamijenio Eriksena, je pogodio za konačnih 4:0.