"Redsi" pobijedili sami sebe
0

VIDEO / Tottenham deklasirao Liverpool sa 4:0

Tottenham je na svom White Heart Laneu, ubjedljivije od očekivanog, savladao Liverpool sa 4:0, u okviru 5. kola Premiershipa.

Prvi gol na utakmici postigao je hrvatski reprezentativac Luka Modrić u 7. minuti utakmice.

Završilo je 4:0 nakon pogodaka Jermaina Defoea u 66, te Emmanuela Adebayora u 68. i trećoj minuti sudijske nadoknade drugog poluvremena.

Ipak, gosti su se pobijedili sami zbog svojih isključenja: Charlie Adam u 28. je minuti dobio drugi žuti karton, kao i Martin Škrtel u 63.

Nakon toga Dalglishova je obezglavljena ekipa, koja samo nespretnošću domaćih napadača već dotad nije primila koji gol viška, do kraja utakmice inkasirala tri gola.

Pogodak Luke Modrića najatraktivniji je u njegovoj dosadašnjoj karijeri u Tottenhamu. Nakon što se lopta odbila od jednoga gostujućeg igrača, Modrić ju je bez oklijevanja punom nogom s gotovo 25 metara topovski poslao pod gredu Pepea Reine. Udarac je bio toliko jak i brz da Španac praktično nije stigao ni reagirati.

<OBJECT width="632" height="420"><PARAM name="movie" value="http://video.rutube.ru/74ce9d728bc5dee4058a26fdc6ac8634"></PARAM><PARAM name="wmode" value="window"></PARAM><PARAM name="allowFullScreen" value="true"></PARAM><PARAM name="flashVars" value="uid=86092"></PARAM><EMBED src="http://video.rutube.ru/74ce9d728bc5dee4058a26fdc6ac8634" type="application/x-shockwave-flash" wmode="window" width="632" height="420" allowFullScreen="true" flashVars="uid=86092"></EMBED></OBJECT>