Prva liga FBiH
3

TOŠK i Radnik remizirali, GOŠK pobijedio Orašje

E. B.
Detalj sa utakmice TOŠK - Radnik: Dizdarević realizuje penal za 1:0 (Foto: NK TOŠK)
Današnjim susretima u Tešnju i Gabeli kompletirano je 14. kolo Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine.

TOŠK je u Tešnju dočekao Radnik iz Hadžića, a susret je završen podjelom bodova rezultatom 1:1.

Domaćin je poveo u 13. minuti kada je Dizdarević realizovao penal, a konačnih 1:1 postavio je Kovačević u posljednjim trenucima meča.

GOŠK je savladao Orašje rezultatom 2:1. Domaćin je došao u vodstvo u finišu prvog poluvremena preko Savića, a na startu drugog poluvremena Simović je pogodio za 1:1.

Hajdarević, koji je u igru ušao u 56. minuti je golom samo jednu minutu kasnije postavio konačnih 2:1.