0

Torino i Inter remizirali u meču sa četiri pogotka

Torino i Inter su podijelili bodove u 29. kolu italijanske Sere A odigravši 2:2.

Prvi put mreža domaće ekipe se zatresla u 9. minuti, no pogodak je poništen zbog ofsajda u kojem se našao Icardi.

Ipak, u 27. minuti na semaforu je pisalo 0:1. D'Ambrosio je izveo aut sa desne strane, a potom je Kondogbia nanizao tri igrača Bikova i šutirao, Hart je katastrofalno reagovao i lopta je prešla gol-liniju za vodstvo Nerazzurra.

Torino je izjednačio u 33. minuti susreta. Nakon kornera sa lijeve strane Moretti je prebacio loptu u srce peterca, gdje se našao Baselli i poslao je iza Handanovićevih leđa za 1:1.

Torino je preokrenuo rezultat u 59. minuti. NAkon brzog kontranapada Iturbe je asistirao Acquahu koji postiže fenomenalan pogodak, a Handanović je samo pogledom ispratio loptu u mrežu.

Samo tri minute kasnije Inter je izjednačio. Ansaldi je prošao po lijevoj strani i centrirao, Hart je "zaplivao" i lopta je došla do Candreve koji je šalje u mrežu.

Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao iako su obje ekipe imale po nekoliko izglednih prilika.