0

Swansea golom Fernandeza pobijedio očajnu Aston Villu

U 31. kolu Premiershipa Swansea je na svom Libertyju minimalnim rezultatom 1:0 slavio protiv Aston Ville.

Swansea je upisao treću pobjedu u posljednje četiri utakmice i upisao nova tri važna boda u borbi za opstanak. Labudovi su sada 11 bodova iznad zone za ispadanje. Istina, imaju i dva meča više od Sunderlanda koji je na 18. mjestu.

Jedini gol na utakmici postigao je Fernandez u 53. minuti na asistenciju Sigurdssona. Međutim, Aston Villa nije tek tako pala u ovom meču. Gosti su napravili nekoliko odličnih šansi u prvom poluvremenu kada su prijetili Lescott, Jordan Ayew i Gestede, ali nedostajalo je malo više sreće za tim Remija Gardea. Ovako, Villa je upisala šesti vezani ligaški poraz i samo čudo je može spasiti od ispadanja u Championship.