Sudija nije vidio
31

VIDEO / Suarez se stopera riješio udarcem šakom u bradu

Urugvajski nogometni reprezentativac Luis Suarez očito ne može odigrati jednu utakmicu, a da ne bude u centru pažnje zbog neke kontroverzne situacije.

Tako je bilo i na kvalifikacijskoj utakmici za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2014. godine u gostima kod Čilea, u kojoj je Urugvaj poražen s 2-0.

Aktuelni pobjednik Copa Americe imao je korner u 34. minuti prvog poluvremena, pri zaostatku 1-0, kada se Suarez odlučio osloboditi igrača koji ga je čuvao udarcem šakom u bradu!

Glavnom sudiji utakmice promaknuo je taj incident, pa je napadač Liverpoola prošao nekažnjeno. No, Međunarodna nogometna organizacija (FIFA) pokrenula je istragu, te će sudeći prema snimci suspendovati Suareza na barem jednu utakmicu.