NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
2:0 ! clean sheet
Ovaj Uspon je odlican igrac. Od njega je jedino bolji nas internacionalac Nagib Uzbrdica.
Cuj golom Uspona, je li to stvarno niste nikada culi za Mahew Upsona?
cudi kako nema nijedan clanak o gazenju totenhema danas
naravno da se moze zamjenit al se vrlo rijetko desava golman odigrao svih 90 minuta to ti je kao i reci da je utakmica se igrala svih 90 minuta nije se prekinula, nije se nista specijalno desilo ko to jos spominje
a strucnjaci zasto se golman nemoze zamijeniti ima povreda.itd--ili zort kod leman pisanje bolje da je ga zamijenio nego sto se onako bruko.
Zamislite vijest asmir begovi se usro od cevapa na klupi sto je dirketno uticalo na pad morala kod gostujucih igraca i pobjedu stok-a od 2-0
A zamislite naslova STOKE JE POBJEDIO NAKON STO JE NAS GOLMAN USAO NA TEREN U 70 MINUTI.
vi ste svi ocigledno slijepi. vidite da pise 2-0.
stoke- swancea 2-0 ne dva jedan kao u naslovu pao na kladionici bas na tom paru cccccc
2:0 majmuni nepismeni
2 puta pisu 2:1...
A kad je Swanse postigao pogodak, u kojoj minuti molim vas da mi odgovrite ?
rezultat je bio 2:0
cuj komentara \"odigrao je svih 90 minuta\" pa golman bem mu misa, nece ga mijenjat u po tekme :D
A izvjestaj o utakmici Arsenala, ocigledno da taj neko ko pise ove clanke ne voli Arsenal...zar novinari ne bi trebalo biti objektivni...