Ispunio želju
181

Šta se krije iza tajnovite proslave Renanovog gola u derbiju protiv Željezničara

Proslava Renanovog gola (Foto: T. S./Klix.ba)
Brazilski napadač Renan Oliveira (26) ponovo je briljirao u dresu Sarajeva, a sinoć je u velikom gradskom derbiju protiv Željezničara postigao i novi pogodak.
Igrao se treći minut sudijske nadoknade prvog poluvremena kada se Renan odlično snašao u šesnaestercu Plavih te je zakucao loptu u mrežu za uvećanje vodstva na 2:0.

Uslijedila je proslava gola, a mnogi su primijetili da je Renan tom prilikom slao određenu poruku rukama.

Naime, Brazilac je bio prisutan na nedavno odigranoj utakmici Košarkaškog kluba Bosna Meridian kada mu je prišao jedan dječak.

Mladi fan Sarajeva je tada Renana zamolio da ga se sjeti sljedeći put kada bude slavio gol.

Naš fotoreporter je sinoć fotografisao ovaj njihov "tajni" znak rukama, a mladi bordo navijač je tako imao dupli razlog za slavlje.

Podsjetimo, Sarajevo u velikom gradskom derbiju pobijedilo Željezničar rezultatom 3:0, a strijelci su bili Hasić, Renan Oliveira i Čataković.