Komentari (11)
Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
pa mogu oni kad imaju onu zivotinju na golu....namucish se da dodjesh do gola i onda te onaj doceka...
Hebhao te Tito, pa otkad znam za sebe znam za ovog Kasiljasa, Bufona, Ševčenka, Klozea i Pirla.
i STRASNI ZELJEZNICAR je bio 1000+ minuta bez primljenog gola, pa vam to nije bilo toliko bitno...
Ne moze im niko nista :))) Protivniku ne dozvole da se sa loptom sastave, a i kad je protivnik dobije, po trojica su tu u sekundi da ti je otmu. Ko hoce da ih pobijedi, mora biti veoma brz i hitar, a uz to nauciti igrati lopte kao i oni :))) Ni protivniku niko ne brani da to isto pokusa uraditi njima, ali... :)))
Prisjetite se, Spanija je postala svjetski prvak prije dvije godine tako sto je postigla svega 8 golova u 7 utakmica a primila je dva. Radi ovakvih stvari na kraju cu stvarno prestati pratiti fudbal. Ko zeli pratiti sport gdje nema pogodaka? Mozda je ono sto Spanci igraju takticko i tehnicko savrsenstvo, ali za prosjecnog gledaoca je uzasno dosadno. Sinoc izvode korner i vracaju loptu do Casillasa, uzas. Zao mi je ljudi koji su platili kartu da ono gledaju.
Za dosadnu igru Spanije na ovom prvenstvu je kriv trener zato sto ne uvede Fabregasa, Toresa ili Pedru od prve minute.
Igra španaca je degradirajuca. Dobiju 1:0 ili idu na 0:0 i prođu na penale. Nešto se dodaju na sredini i čuvaju loptu (znači takva smaracina za gledanje) bez konkretne završnice. Pa ljudi su prvi korner imali u 60-oj minuti, opucali na go prvi put u 67-oj. Ni Portugal mi nešto nije drag ali bi više volio da je prošo.
Samo da si pročitao text sve bi ti se samo reklo. Ali najveći problem kod nas je da svi žele komentarisati nešto, a ni sami ne znaju o čemu se radi.
Zar nisu igrali sa talijanima 1:1 ??
evo stavim se u poziciju bilo kog igraca i kontam...da li je vaznije osvojiti prvenstvo svojom igrom ili odigrati tako da neki gledalac u litvaniji, san marinu,itd bude zadovoljan igrom i na kraju ispasti...fakat se ne mogu odluciti, dajte ba, ko ne moze da gleda igru spanije, ima veliki izbor drugih programa