3

Southampton produžio niz nepobjedivosti, pao i Bournemouth

Southampton je u okviru 11 kola Premiershipa savladao Bournemouth sa 2:0, te tako produžio niz nepobjedivosti na četiri utakmice.

Sve je bilo riješeno u prvom poluvremenu.

Steven Davis je poentirao u 31. minuti nakon sjajnog centaršuta Ryana Bertranda sa lijeve strane. Veznom igraču domaće ekipe nije bilo teško ubaciti loptu u mrežu nemoćnog Fredericija.

Napadač domaće ekipe Graziano Pelle je udvostručio prednost u 36. minuti. Duško Tadić je prošao po lijevoj strani i ubacio loptu na peterac, gdje je Pelle neumoljiv i glavom posprema loptu u mrežu.

Domaći tim je igrao s igračem manje od 78. minute, kada je Wanyama dobio drugi žuti karton nakon nesmotrenog starta nad Tomlinom.

Rezultati 11. kola: Chelsea - Liverpool 1:3, Crystal Pallace - Manchester United 0:0, Manchester City - Norwich 2:1, Newcastle - Stoke 0:0, Swansea - Arsenal 0:3, Watford - West Ham 2:0, WBA - Leicester 2:3, Everton - Sunderland 6:2, Southampton - Bournemouth 2:0. Sutra: Tottenham - Aston Villa.