Duel gradskih rivala
14

Sjajna utakmica na Wembleyu: Chelsea preko Tottenhama u finalu FA Cupa

(Foto: EPA)
Nogometaši Chelseaja plasirali su se u finale FA Cupa nakon što su u polufinalu na Wembleyu pobijedili Tottenham rezultatom 4:2.

Viđena je sjajna utakmica u duelu prve i druge ekipe lige, ali i gradskih rivala, u kojem je prije susreta baš svaki scenarij bio realan.

Willian je već u petoj minuti doveo Plavce u vodstvo, a Kane je 18. minuti na asistenciju Eriksena poravnao rezultat.

Dvije minute prije odlaska na odmor danas sjajni Willian doveo je Chelsea u novo vodstvo golom iz penala.

Početkom drugog poluvremena Eriksen je još jednom asistencijom donio novo poravnanje, a ovaj put strijelac je bio Alli.

Pitanje pobjednika riješeno je u posljednjih petnaest minuta meča kada je Hazard prvo doveo Chelsea treći put u vodstvo, a onda i asistirao Matiću za konačnih 4:2.