0

Široki Brijeg savladao Zvijezdu na Pecari 4:2

Piše: N. J.
Nogometaši Širokog Brijega večeras su na Pecari slavili uvjerljivu pobjedu 4:2 protiv Zvijezde u 5. kolu Premijer lige BiH.

Gosti su prvi došli u vodstvo golom Stojanova u 25. minuti. Samo dvije minute kasnije na semaforu je bilo 1:1. Pogodak je postigao Kožulj.

Potom je na scenu stupio Wagner koji do kraja poluvremena postiže dva gola za vodstvo Širokog 3:1.

Prednost Širokog u nastavku je uvećao Ćorić, koji je pogodio za 4:1 nakon centaršuta Zakarića.

Do kraja meča Zvijezda je uspjela ublažiti poraz. Isanović je u 82. minuti pogodio za konačnih 4:2.

Rezultati 5. kola Premiijer lige BiH:

Olimpic - Borac 4:1 Čelik - Velež 1:1

Radnik - Željezničar 1:3 Slavija - Sloboda 2:1 Travnik - Mladost 1:0 Zrinjski - Vitez 2:0 Široki Brijeg - Zvijezda 4:2 Sarajevo - Drina (prolongirano zbog nastupa Sarajeva u play-offu Evropske lige)