Pobjeda Topnika
14

Sin Davida Beckhama hvalio Kolašinca nakon pobjede protiv Tottenhama

Sin legendarnog nogometaša Davida Beckhama Romeo Beckham hvalio je bh. igrača Seada Kolašinca tokom londonskog derbija između Arsenala i Tottenhama koji su Topnici riješili u svoju korist rezultatom 4:2.

Kolašinac je bio jedan od najboljih pojedinaca ovog meča i odigrao je zaista odličnu utakmicu, a oduševljenje prikazanom partijom nije krio ni sin Davida Beckahama koji je preko društvene mreže Instagram prenio svoje mišljenje.

Romeo je poznat kao veliki navijač Arsenala i čak je jedno vrijeme proveo u akademiji londonskog kluba, a njegov otac ranije je rekao da sinu nikada ne bi zabranio da igra za klub koji voli i koji je njemu najdraži.

Kolašinac je proveo svih 90 minuta na terenu londonskog derbija, a Topnici su upisali veliku pobjedu nakon što su na poluvremenu gubili rezultatom 2:1.

Nakon odlične utakmice protiv Tottenhama Arsenal je preko društvenih mreža objavio fotografije u kojima je Kolašinac stavljen u prvi plan, kao jedan od najboljih igrača londonskog derbija.

U sljedećem kolu Arsenal gostuje kod Manchester Uniteda.