0

Serie A: Nogometaši Lazija nastradali kod argentinske Catanije

U prvoj nedjeljnoj utakmici 24. kola talijanske Serije A nogometaši Catanije su na svom stadionu pobijedili rimski Lazio s 3-1.

Utakmicu je u sastavu Catanije započelo čak devet argentinskih nogometaša, te su i sva tri pogotka za Cataniju postigli Argentinci. Već u 1. minuti je domaćin vodio pogotkom Mariana Izca, a vodstvo Catanije je na samom kraju prvog dijela poništio Mauri, golom za 1-1.

No, vrlo brzo, početkom nastavka, domaćin je nanovo vodio, ovaj put pogotkom Nicolasa Spollija u 48. minuti, a deset minuta kasnije je pobjednik odlučen kada je strijelac bio Gino Peruzzi.

Za Cataniju je ovo bila tek treća domaća pobjeda u sezoni, dok je Lazio upisao prvi gostujući prvenstveni poraz u 2014. godini.

Naš reprezentativac Senad lulić odigrao je cijelu utakmicu, a spomenimo i da je zaradio žuti karton.