0

Serie A: Fiorentina - Torino 1:1

FENA
U sinoćnjem susretu 24. kola talijanskog nogometnog prvenstva Fiorentina i Torino odigrali su 1:1, a oba gola pala su u samom finišu utakmice.

Prvo je Fiorentina u 85. minuti povela golom Mohameda Salaha, no samo tri minute kasnije izjednačio je Giuseppe Vives.

Bila je to već 11. uzastopna utakmica Torina bez poraza, ujedno i četvrti uzastopni remi između ova dva suparnika.

U ranije odigranim utakmicama nogometaši Milana i Lazija ostvarili su pobjede, dok je Roma remizirala peti put u posljednjih šest kola.

Milan je na San Siru pobijedio Cesenu 2:0, a Lazio je na Olimpicu slavio protiv Palerma 2:1. Roma je na gostovanju kod Verone odigrala 1:1.

U petak je Juventus pobijedio Atalantu 2:1, pa sada ima devet bodova više od Rome na drugom mjestu. Napoli je treći sa 42 boda i susretom manje.

U ponedjeljak se sastaju Napoli – Sassuolo, te Cagliari – Inter.