Seria A: Milan položio oružje u Torinu, Juventus na ugodnih plus deset

7.2.2015. u 22:37
3
18
3
Novom pobjedom, ovog puta nad Milanom na domaćem terenu rezultatom 3:1, Juventus je prvi put tokom sezone ostvario bodovni višak od deset bodova u odnosu na svog prvog pratioca, Romu.
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA
Stara dama derbi 22. kola riješila je bez mnogo muke. Prvi pogodak na utakmici postigao je Carlos Tevez na asistenciju Morate već u 14. minuti. U 28. minuti gosti uspijevaju izjednačiti, a pogodak je postigao Antonelli.

Rezultat 1:1 na semaforu se zadržao tek tri minute pošto je gol za 2:1 u 31. minuti postigao Bonucci. U nastavku pogodak za konačnih 3:1 postiže Alvaro Moratta.

Juventus je lider na tabeli sa 53 boda, deset više od drugoplasirane Rome koja ima jedan meč manje. Milan je deseti sa 29 bodova.

U drugom susretu 22. Koa Serije A Torino je kao gost porazio Veronu rezultatom 3:1.