100

Senad Lulić strijelac u pobjedi Lazija nad Sampdorijom

Nogometaši Lazija su u 32. kolu Serie A savladali Sampdoriju rezultatom 2:0. Bh. reprezentativac Senad Lulić bio je strijelac drugog pogotka za tim iz Rima.

Laziali su do vodstva došli u 42. minuti. Strijelac je bio Antonio Candreva koji je primio odličan pas u šesnaestercu i izbio sam na golmana. Pucao je nisko u lijevi ugao i zabio.

U drugom poluvremenu na terenu je bilo dosta napetosti. Biglia je zaradio drugi žuti karton, pa je Lazio utakmicu morao završiti sa deset igrača.

Ipak, pitanje pobjednika pogotkom u 73. minuti riješio je Senad Lulić. Bh. reprezentativac je primio odličan pas Maurija i matirao protivničkog golmana.

Samo četiri minute kasnije Lulić je napustio igru, a umjesto njega na teren je ušao Minala.

Lulić je na ovom susretu zaradio i žuti karton.