Sam pred golom
77

Sebični Salah bacio mrlju na uvjerljiv trijumf Liverpoola, Mane potpuno pobijesnio

Nogometaši Liverpoola pobijedili su jučer na Turf Mooru u okviru četvrtog kola Premiershipa ekipu Burnleya rezultatom 3:0 i tako zadržali stopostotni učinak na otvaranju nove sezone.

Međutim, nije baš sve idealno u redovima prvaka Evrope i aktuelnog lidera Premiershipa.

Naime, tokom utakmice senegalski napadač Sadio Mane bio je vrlo bijesan na Egipćanina Mohameda Salaha, jer mu u jednoj situaciji nije dodao loptu, iako je bio sam pred golom.

[TWITTER]1167890978113380352[/TWITTER]

Salah se očito želio upisati u strijelce budući da mu to do tada nije pošlo za nogom, a deset minuta prije kraja meča zabilježio je asistenciju za Roberta Firmina.

S druge strane, Mane je u prvom poluvremenu iskoristio dodavanje raspoloženog Firmina i zatresao mrežu domaćina samo četiri minute nakon što su Redsi došli u vodstvo autogolom Wooda.

Liverpool je zadržao lidersku poziciju s 12 bodova iz prva četiri odigrana kola, dok drugoplasirani Manchester City ima dva boda manje.