Premijer liga BiH
12

Sablić: Zasluženo smo pobijedili; Mulalić: Nemamo se čega stidjeti

Široki Brijeg je rezultatom 3:1 na Pecari pobjedii ekipu Mladosti u okviru 5. kola BHT Premijer lige, a nakon utakmice su se medijima obratili treneri obje ekipe.

Mladost je povela golom Regoja iz 31. minute, a Široki je preko Jurića u nadoknadi prvog dijela poravnao na 1:1. Dino Ćorić je u 66. minuti doveo Široki u vodstvo dok je konačnih 3:1 postavio Čabraja u 90. minuti.

Nakon utakmice trener gostiju Edis Mulalić čestitao je Širokom Brijegu na zasluženoj pobjedi uz to da smatra da je njegovaekipa na Pecari pokazala dobar nogomet.

S druge strane trener Širokog Brijega Goran Sablić je istaknuo da je ovo prvi put kako je on trener da se ekipa vratila iz rezultatskog minusa i preokrenula utakmicu u svoju korist. Smatra da su njegovi igrači odigrali dobro i zasluženo slavili.