Rođeni pobjednik
316

Ronaldo na poluvremenu došao u svlačionicu Real Madrida i motivisao ih za pobjedu

Cristiano Ronaldo na tribinama
Junak Real Madrida iz posljednjeg El Clasica protiv Barcelone Junior Vinicius otkrio je da je Cristiano Ronaldo na poluvremenu došao u svlačionicu Kraljevskog kluba kako bi pružio podršku bivšim saigračima.
Ronaldo je prvi put nakon odlaska iz Real Madrida došao na jednu utakmicu ovog kluba i to u najvažnijem trenutku sezone, a kako je rezultat na poluvremenu bio 0:0, otišao je u svlačionicu bivših saigrača kako bi ih pokušao motivisati za drugo poluvrijeme. To je otkio i junak Real Madrida, Junior Vinicius, koji je u finišu meča postigao prvi gol i tako faktički donio pobjedu svom timu, a konačnih 2:0 postavio je Mariano u 93. minuti.

"Ronaldo je stigao na poluvremenu u svlačionicu kako bi nam pružio moralnu podršku i motivisao nas, a to je razlog zašto sam proslavio pogodak u njegovom stilu. On je pobjednik na terenu i van terena", kazao je junak Real Madrida Vinicius.

Real Madrid je pobjedom protiv Barcelone preuzeo vrh tabele sa 56 osvojenih bodova, jedan više od najvećeg rivala.