0

Roma lako protiv Livorna, Pjaniću 69 minuta na terenu

Igrači Rome slave pobjedu protiv Livorna (Foto: AFP)
U prvoj utakmici 20. kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma je s lakoćom na Olimpicu savladala Livorno 3:0

Trojica različitih igrača postigli su golove za "giallorosse", a bili su to Mattia Destro, Kevin Strootman i Adem Ljajić.

Destro je zabio već u 6. minuti zakucavši loptu u mrežu iz neposredne blizine nakon ubacivanja s desne strane.

Strootman je zakucao loptu u mrežu u 36. minuti također iz blizine nakon što golman Livorna ni odbrana gostiju nisu uspjeli raščistiti situaciju, da bi konačan rezultat u završnici postavio Ljajić udarcem u donji lijevi ugao s vrha kaznenog prostora.

Bio je to njegov četvrti ovosezonski gol i prvi od šestog kola i utakmice protiv Bologne. Bh. reprezentativac Miralem Pjanić igrao je do 69. minuta kad ga je zamijenio Radja Nainggolan.

Serie A, 20. kolo:

Roma - Livorno 3:0 (Destro 6, Strootman 36, Ljajić 78) Juventus - Sampdoria (kasnije)