Duel u četvrtfinalu
26

Rijeka priredila senzaciju i izbacila Dinamo iz Kupa Hrvatske

Nogometaši Rijeke plasirali su se u polufinale Kupa Hrvatske nakon što su danas priredili iznenađenje na svom stadionu i izbacili favorizovani zagrebački Dinamo.

Domaći su pred 4.000 gledatelja pobijedili Modre rezultatom 1:0, a strijelac jedinog pogotka bio je Antonio Čolak još u 15. minuti utakmice.

Inače, utakmica je bila na ivici regularnosti jer je puhao jak vjetar pa obje ekipe nisu mogle spojiti pet kvalitetnih pasova.

Za pobjedničku ekipu od prve minute igrao je bh. veznjak Stjepan Lončar, dok je Amer Gojak počeo meč u dresu Dinama. U drugom poluvremenu za goste je zaigrao i Izet Hajrović.

U polufinalu Kupa Rijeka će kod kuće dočekati Osijek 18. marta, a Slaven Belupo i Lokomotiva čine drugi polufinalni par.