Ubjedljiv trijumf
259

Reprezentacija BiH s lakoćom savladala Famos, Hrasničani primili osam pogodaka

(Foto: D. S./Klix.ba)
Reprezentacija Bosne i Hercegovine je u prijateljskom meču u Hrasnici savladala domaći Famos rezultatom 8:0.

Zmajevi su dominirali tokom čitavog susreta i bilo je pitanje samo koliko pogodaka će postići izabranici Roberta Prosinečkog protiv ekipe koja se takmiči u trećem rangu takmičenja u BiH.

U 21. minuti Elvis Sarić je doveo BiH u vodstvo, a u 23. minuti Džeko je sjajno uposlio Duljevića koji pogađa za 2:0, a konačan rezultat prvog poluvremena, 3:0 postavlja Višća u 42. minuti.

Leto je postigao autogol u 63. minuti, a samo dvije minute kasnije Bajić je pogodio za 5:0.

U finišu susreta Zmajevi su postigli još tri pogotka. U 82. minuti Kodro je postigao pogodak za 6:0, na 7:0 povisio je Zukanović prelijepim pogotkom u 85. minuti, a konačnih 8:0 postavio je Zakarić u 87. minuti susreta.