Pogledajte gol Nacha
38

Real se mučio i na kraju slavio nad Cadizom, golčina s 30 metara obilježila utakmicu

D. P.
Nacho je postigao sjajan pogodak (Foto: EPA-EFE)
Nogometaši Reala uz dosta muke slavili su na gostovanju Cadizu rezultatom 2:0 i tako makar malo smanjili zaostatak za vodećom Barcelonom.

Iako se čini da je La Liga već dugo odlučena te da titula prvaka iz Madrida odlazi u Barcelonu, Real ne želi odustati i večeras je Kraljevski klub stigao do trijumfa nad Cadizom.

Nakon prvih 45 minuta, u kojim nije bilo golova, u drugom poluvremenu neočekivani junaci izborili su pobjedu za goste.

Sve do 72. minute rezultat je stajao isti kao i onaj početni. Tada smo vidjeli najljepši detalj utakmice. Nacho Fernandez je silovitim udarcem s više od 25 metara pogodio mrežu Cadiza.

Gol pogledajte ovdje.

Domaći se nisu još ni oporavili od primljenog gola, a Real im je postigao još jedan. I ovaj gol bio je lijep, a postigao ga je Marco Asensio pogodivši "malu mrežu" udarcem s desne strane.

Ostalo je 0:2 tako da Real sada ima 10 bodova manje od Barcelone, ali i utakmicu više koju je odigrao. Cadiz ostaje četiri boda iznad zone ispadanja.