37

Real Madrid ispratio Granadu s pet pogodaka u mreži, Ronaldo se šepurio Zlatnim loptama

(Foto: EPA)
U okviru 17. kola španske La Lige Real Madrid je savaldao Granadu s visokih 5:0, a zvijezda dana bio je Cristiano Ronaldo.

Portugalac je postigao jedan od pet golova Kraljeva, ali i punu mrežu gostujućeg golmana Ochoe zasjenio je događaj prije početka meča.

Naime, Ronaldo je na teren "Santiago Bernabeua" donio sve četiri Zlatne lopte koje je osvojio, a posljednju je posvetio navijačima Reala.

Susret je riješen već u prvom poluvremenu. Isco je u 12. minuti pogodio za 1:0, Benzema je u 20. udvostručio prednost, a Ronaldo se u listu strijelaca upisao u 27. minuti.

Konačan rezultat prvog poluvremena (4:0) postavio je Isco u 31. minuti, a posljednji pogodak na meču pao je u 58. minuti kada je Ochoinu mrežu peti put pogodio Casemiro.