Ancelotti zabrinut
10

Real bi mogao skupo platiti pobjedu nad Getafeom: Camavinga se povrijedio uoči duela sa Cityjem

E. B.
Real Madrid je sinoć u 34. kolu La Lige pobijedio Getafe rezultatom 1:0 pogotkom Marca Asensija iz 70. minute, no mogao bi skupo platiti taj trijumf.

Naime, u 84. minuti susreta povrijedio se Eduardo Camavinga, jedanod ključnih igračaReala.

Francuz je izašao s terena šepajući zbog boli u koljenu, te je upitan za uzvratni susret polufinala Lige prvaka protiv Manchester Cityja.

"Istegao je koljeno, ali je stabilno. Boli ga, ali bitno je da ga može saviti. Nadam se da bi u ponedjeljak mogao nastaviti trenirati", rekao je trener Carlo Ancelotti.

Camavinga je bio možda i najbolji igrač Reala u prvoj utakmici protiv Manchester Cityja koja je završila rezultatom 1:1.

City i Real igraju uzvratnu utakmicu polufinala Lige prvaka u srijedu u 21 sat na Etihadu.