Le Championnat
0

PSG i Montpellier odigrali neriješeno 2-2

Nogometaši PSG-a i Montpelliera odigrali su bez pobjednika 2-2 na Parku prinčeva u posljednjem susretu 27. kola Le Championnata.

Već do 13. minute imao je PSG vodstvo 2-0 golom Guillaumea Hoaraua i autogolom Mapoia Yangambiwe i činilo se da će Parižani upisati nova tri boda. No drugačije je razmišljao napadač Montpelliera Olivier Giroud koji je zabio u 47. i 59. minuti za izjednačenje. Drugi je gol Giroud zabio u trenutku dok je Montpellier igrao s igračem manje jer je u 48. minuti drugi žuti karton zaradio branič PSG-a Cyril Jeunechamp.

Le Championnat, 27. kolo:

PSG – Montpellier 2-2 (Hoarau 11, Yangambiwa 13-ag / Giroud 47, 59) Lille – Valenciennes 2-1 (Sow 39, Hazard 90+2 / Pujol 59) Bordeaux – Monaco 0-1 (Silva 23)

1. Lille 27 14 10 3 47-26 +21 52
  2. Rennes 27 14 7 6 31-20 +11 49
  1. Lyon 27 13 9 5 46-25 +21 48
  2. Marseille 27 13 9 5 39-23 +16 48
  3. Paris Saint-Germain 27 12 9 6 41-28 +13 45
  4. Montpellier 27 10 9 8 23-26 -3 39
  5. Saint-Étienne 27 10 8 9 35-33 +2 38
  6. Bordeaux 27 9 10 8 35-32 +3 37