Mnogo uzbuđenja
40

Poluvrijeme u Ligi prvaka: Mbappeova majstorija obilježila derbi s Milanom, Zvezda gubi

D. P.
Mbappe je odlično pogodio (Foto: AC Milan)
U večerašnjem terminu igra se šest duela trećeg kola Lige prvaka, a na poluvremenu u derbiju Paris Saint Germain vodi protiv Milana rezultatom 1:0.

U Parizu smo vidjeli samo jedan gol, ali možemo biti zadovoljni dinamikom utakmice jer su obje ekipe prilično ofanzivne od samog starta.

No, ono što razdvaja dvije ekipe na poluvremenu je gol Kyliana Mbappea iz 32. minute. Bila je to nova majstorija sjajnog francuskog reprezentativca.

Mbappe je dobio loptu od Zairea Emeryja i onda nakon lijepog driblinga poslao neodbranjivu loptu u donji desni ugao gola Mikea Maignana.

Majstoriju pogledajte ovdje.

Nogometaši Crvene zvezde na poluvremenu gube u Leipzigu minimalnim rezultatom 0:1, dok se prvak Evrope Manchester City pati u Bernu kod Young Boysa i nakon prvih 45 minuta nema golova.

Najefikasniji meč igra se u Glasgowu gdje Celtic iznenađujuće vodi protiv Atletico Madrida. U nastavku pogledajte sve rezultate na poluvremenu večerašnjih utakmica.