Uzbudljivi mečevi
39

Poluvremena u Ligi prvaka: Zvezda razbijena u Londonu, Lokomotiv šokirao Juventus

Pjanić na utakmici protiv Lokomotiva (Foto: EPA-EFE)
U prvih 45 minuta večerašnjeg programa Lige prvaka bilo je nekoliko zanimljivih rezultata, a najšokantniji nam dolazi iz Torina gdje Lokomotiv golom Mirančuka vodi protiv favorizovanog Juventusa rezultatom 1:0.

Nije se proslavio ni Bayern koji je gubio u gostima kod Olympiakosa, ali je Lewandowski donio izjednačenje i vratio sve na početak.

Slična sudbina zadesila je i City, ali su prvaci Engleske uspjeli golovima Aguera preokrenuti rezultat protiv Atalante uoči odlaska na odmor pa je trenutni rezultat 2:1.

Tottenham golovima Kanea i dvostrukog strijelca Son Heung-Mina ima sigurno vodstvo protiv Crvene zvezda, a u gostima vode Real Madrid i PSG protiv Galatasaraya, odnosno Club Bruggea.

Rezultati nakon prvih 45 minuta:

Club Brugge - PSG 0:1 Galatasaray - Real Madrid 0:1 Juventus - Lokomotiv 0:1 Manchester City - Atalanta 2:1

Olympiakos - Bayern 1:1 Tottenham - Crvena zvezda 3:0