52

Pogledajte zbog kakve gluposti je Manchester City doživio jedan od najvećih šokova ove godine

D. P.
Foden je udario Matetu bez potrebe (Foto: Screenshot)
Aktuelni evropski prvak Manchester City u posljednje vrijeme ne igra prepoznatljivo dobro, a danas je doživio nevjerovatno prizemljenje protiv Crystal Palacea.
City je uspio prokockati dva gola prednosti u samoj završnici protiv ekipe za koju su se mnogi pitali koliko će golova primiti danas na Etihadu. Domaćin je važio za apsolutnog favorita, igrao je odlično, dominirao i imao rezultat.

Jack Grealish i Rico Lewis su pogađali za vodstvo Manchester Cityja, a u posljednjih 15 minuta potpuno senzacionalno vidjeli smo povratak.

Prvo je Jean Philippe Mateta pogodio za 2:1 u 76. minuti, da bi isti igrač u trećoj minuti nadoknade izborio penal. Tačnije, pravu glupost napravio je Phil Foden, udario ga po nozi i sudija je pokazao na bijelu tačku.