Zvezda gubi, City vodi
113

Pogledajte makazice Leaa protiv PSG-a, derbi na San Siru za poluvrijeme ponudio mnogo toga

D. P.
Makazice Leaa (Foto: Screenshot)
Derbi utakmica između Milana i Paris Saint Germaina opravdala je sve epitete u prvom poluvremenu i pravo je čudo da smo vidjeli samo dva pogotka.

Krenulo je sjajno, pogotkom za Parižane. Igrao se deveti minut kada je Milan Škriniar pogodio nakon kornera iz blizine.

No, samo tri minute kasnije najljepši trenutak dosadašnjeg dijela utakmice. Rafael Leao je pogodio makazicama za poravnanje rezultata, čime je rasplamsao atmosferu pred 80.000 navijača na San Siru.

Majstoriju pogledajte ovdje.

Uslijedile su šansa za šansom. Ousmane Dembele je pogodio prečku, a Mike Maignan je spasio Milan nakon što je Kylian Mbappe izašao sam pred njega.

S druge strane, velike šanse imali su Olivier Giroud i Christian Pulišić, ali na odmor se otišlo rezultatom 1:1. Nadamo se da ćemo i u nastavku gledati isti spektakl.

Što se tiče ostalih utakmica, Manchester City očekivano vodi protiv Young Boysa rezultatom 2:0, dok Crvena zvezda gubi kući od Leipziga rezultatom 0:1.