Potez i gol večeri
74

Pogledajte golčinu Di Marije iz kornera u Ligi prvaka, i dalje je veliki majstor

D. P.
Trenutak kada Di Maria postiže gol (Foto: Screenshot)
Za najljepši potez večeri u Ligi prvaka pobrinuo se argentinski čarobnjak Angel Di Maria koji je postigao pogodak direktno iz kornera.

Di Maria i u 36. godini igra na vrhunskom nivou. Nakon što je s Argentinom prije godinu dana postao prvak svijeta, sada sjajno igra za Benficu, a o večerašnjem pogotku u Ligi prvaka dugo će se pričati.

Benfica gostuje Salzburgu na Red Bull Areni u meču posljednjeg kola te ima vodstvo rezultatom 1:0 u prvom poluvremenu. Jedini gol u dosadašnjem dijelu utakmice postigao je upravo Di Maria.

Argentinac je u 32. minuti na sjajan način izveo korner. Lopta je nekoga okrznula i završila u mreži golmana Alexandera Schlagera.

Majstoriju pogledajte ovdje.

Kako je njegov udarac iz kornera išao u okvir gola, bez obzira na kontakt s protivničkim igračem, gol nije pripisan kao autogol, već se računa Di Mariji.