70

Pjanić igrao od 22. minute, Bešiktaš napravio veliki preokret za pobjedu

D. P.
Pjanić je "neplanski" ušao u igru u prvom dijelu (Foto: Twitter)
Bosanskohercegovački reprezentativac Miralem Pjanić igrao je nešto više od sat vremena u pobjedi Bešiktaša na gostovanju protiv Antalyaspora rezultatom 3:2.

Pjanić je, nakon dvije asistencije u prva dva meča u dresu Bešiktaša u posljednjih sedam dana, danas trebao dobiti priliku za manji odmor. Meč je počeo s klupe, ali je vrlo rano ušao u igru.

Igrao se 22. minut kada je bh. nogometaš zamijenio Necipa Uysala koji je doživio povredu. Domaći tim je do poluvremena došao do dva gola prednosti, a strijelci su bili Haji Wright i Veysel Sari.

No, u nastavku veliki preokret. Ridvan Yilmaz je smanjio vodstvo Antalyje u 49. minuti, da bi veliku grešku odbrane domaćina u 65. minuti iskoristio Michy Batshuayi za 2:2.

Konačnih 2:3 postavlja Rachid Ghezzal u 76. minuti susreta za novu pobjedu Bešiktaša koji se vratio na čelo tabele s 13 osvojienih bodova.