Le Classique
27

Parižani i dalje gaze sve redom: PSG odnio bodove sa Velodromea

U 11. kolu francuske Ligue 1 odigran je 95. po redu Le Classique, a pobjedu je odnio PSG rezultatom 2:0.

Parižani su na Velodromeu protiv Marseillea izašli u kombinovanom sastavu, što im se moglo itekako obiti o glavu.

U prvom poluvremenu Marseille je imao nekoliko dobrih prilika, no Areola je bio priseban nakon šuteva Ocamposa i Payeta.

Trener PSG-a Tuchel je u 62. minuti shvatio da je vrag odnio šalu, te je u igru uveo Mbappea koji mu se nakon samo tri minute u igri odužio na najbolji mogući način.

Di Maria je uposlio francuskog reprezentativca koji je kao brzi voz prošao pored Kamare i matirao Mandandu.

Konačnih 2:0 za pobjedu Svetaca, 41. u najvećem francuskom derbiju, postigao je Draxler nakon kontre i Neymarove asistencije u 90+5. minuti.